محل تبلیغات شما

چگونه کسب و کار انحصاری بدون رقیب برای خودمان ایجاد کنیم؟

سلام دوست من امیدوارم حالتون خوب باشه و پر از انرژی باشی

با یکی دیگه از مقاله های آموزشی وبسایت امیر شهابی کیا در خدمتتون هستم توصیه می کنم این مقاله رو حتما بخونید چراکه هیچ موقع این مطالب توی هیچ وبسایتی و توی هیچ جایی منتشر نشده و اینجا اولین جایی که داره این مطلب عنوان میشه

سلام دوست من امیدوارم حالت خوب باشه و پر از انرژی باشی

با یکی دیگه از مقاله های آموزشی وبسایت امیر شهابی کیا در خدمتتون هستم توصیه می کنم این مقاله رو حتما بخونید چراکه هیچ موقع این مطالب توی هیچ وبسایتی و توی هیچ جایی منتشر نشده و اینجا اولین جایی که داره این مطلب عنوان میشه

شغل انحصاری

خیلی ها دوست دارند که کسب و کاری برای خودشان راه بیندازند که انحصاری باشه یعنی دنبال یه ایده ای هستند که این ایده انحصاری باشه و اون ایده رو تا به حال کسی انجام نداده باشه تا مشتری های خیلی زیادی داشته باشند و رقیب نداشته باشند و خیلی راحت بتونن به کارشون ادامه بدهند اما برای این که شما یک ایده انحصاری داشته باشید قبلش باید یک مسئله رو بهتون بگم و اون مسئله اینکه ایده انحصاری پیدا کردن به مراتب سخت‌ تر از اینه که شما بخواهید یک ایده ای که وجود داره رو انجام بدی با این تفاوت که بهتر و خاص تر از بقیه امید را انجام بدهیم اما حالا اینجا بحث از ایده انحصاری برای اینکه شما یک ایده انحصاری داشته باشی و بتوانی به صورت انحصاری کار بکنی. دو تا راه حل میتونم بهت پیشنهاد بدم راه حل اول اینکه باید بگردی و توی کسب و کارهایی که خارج از کشور انجام میشه ببینی کدومش توی توی کسب و کارهای خارجی قابلیت اجرا شدن توی کشور ما رو داره برای مثال چیزی که طی سالهای اخیر بیشتر ملموس بوده اپلیکیشن اسنپ و سایر اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی بوده چیزی که الگو برداری شده از وبسایت ان که در خارج از کشور هست و توی ایران پیاده سازی شد. اگر بخواهم مثال دیگه ای بزنم از کسب و کارهایی که توی ایران به صورت انحصاری کار می کنند و درآمد خیلی زیادی دارند وب سایت آپارات هست که به دلیل اینکه ایرانیان دسترسی به سایت یوتیوب رو ندارند یک سایت انحصاری هست. درسته که خیلی از سایت های دیگه هم بعد از آپارات اومدن و تاسیس شدند ولی آپارات اولین سایتی بود که به عنوان انحصاری ترین سایت ویدیویی کشور شناخته میشه و رتبه ? توی وب سایت های ایران رو داره  مثالهای دیگه هم: میتونم بزنم براتون: وقتی که تلگرام توی ایران با محدودیت مواجه شد و فیلتر شد خیلی ها اومدن و اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی مشابه آن را ساختند و تونستن کاربران زیادی را جذب کنن . توی وب سایت های خارجی و.توی کسب و کارهای خارجی نگاه کنید.  حتی میتونید توی فیلم‌های خارجی که دارید نگاه می‌کنید دقت کنید ببینید چه کسب و کارهایی هست  که شما میتونید توی ایران انجام بدید. میتونید توی فیلم ها شون دقت کنید، میتونید با سفر کردن به کشورهای خارجی آنها را پیدا کنید میتونید با بررسی وبسایت های برتر خارجی توی وب سایت الکسا یا وبسایت های دیگر بررسی بکنید و ببینید کدوم یکی از این ایده ها قابلیت بومی‌ سازی توی ایران را دارد.فراموش نکنید خیلی از کسب و کارهایی که داره انجام میشه خیلی از کسب و کارهاییه که توی حوزه فناوری اطلاعات انجام میشه الگوبرداری و بومی شده از ایده های خارجیه. اما مورد بعدی و راه حل بعدی برای اینکه شما یک ایده انحصاری داشته باشید باید بدونید که توی بازار چه خدمتی وجود داره که همه باهاش درگیرن و هیچ کسی نیست که این خدمت رو برطرف کنه. به طور مثال توی حوزه تعمیرات هارد مواردی دیده میشه و ما هیچ کسی رو نداریم که بتونه هاردهای رو که دچار آسیب شده‌اند رو تعمیر کنه تعمیر هارد ها توی ایران به این صورت هست که یک هارد دیگر را برمی‌دارند باز می‌کنند و قطعه معیوب اول رو با قطعه سالم هارد دوم تعویض می‌کند اما این اتفاق باعث میشه که هارد دوم که یک هارد نو هست هم به دلیل اینکه این قطعه ازش باز شده و دیگر قابل استفاده نباشه و میان یک هارد دیگه به عنوان هارد سوم هم  تهیه می‌کنند که اطلاعات هارد اول رو روی هارد سوم کپی می‌کنند یعنی اگه یه نفر یه هاردی داشته باشه که دچار آسیب شده باشه و اطلاعاتش براش مهم باشه و بخواد اطلاعاتش رو روی یک هارد دیسک کپی کنه باید به غیر از اون هاردی که داره دوتا هارد دیگه بخره و به غیر از این که دوتا هارد دیگه باید هزینه بکنه باید هزینه تعمیرات هم بده که بعضاً شش میلیون تومان یا ? میلیون تومان هست.  تا جایی که من اطلاع دارم هزینه بازیابی اطلاعات هارد در حال حاضر توی بازارزیاد هست که اگه کسی بتونه و بره این فناوری تعمیرات رو بیاره داخل کشور میتونه هارد رو تعمیر کنه. یک ایده انحصاری و خودش به تنهایی می تونه درآمد چندصد میلیون تومانی داشته باشد. اگر که بخواهید ایده‌های دیگری را پیدا کنید میتونید از شغل ها از اصناف و از شرکت ها بپرسید که چه خدمتی دارند  یا چه خدمتی دارند که هیچ جایی نیست که برای آنها انجام بدن برای اینکار میتونید از اتحادیه‌ها و مجمع های صنفی و اتاق‌های بازرگانی سوال بکنید که در حال حاضر توی کشور ما چه کارهایی رو میشه انجام داد که وابسته به خارج و تخصص کشورهای پیشرفته نباشد  اما باید راهش رو پیدا کنید و برید نزد  شرکت اصلی توی خارج از کشور تخصصش رو یاد بگیرید و این تخصص رو داخل ایران اجرا بکنید اگر باز هم دنبال کار انحصاری هستید می تونید با یک شرکتی که محصول خاصی یا خدمات خاصی داره قرارداد نمایندگی ببندید و از او نمایندگی بگیرید و توی قرارداد تون باید ذکر کنید که این شرکت حق اینکه این نمایندگی را به شخص دیگری بدهد توی شهر شما یا توی استان شما توی منطقه شما رو نداره. حتی میتونید توی شرکت‌های خارجی که توی ایران کار می‌کنند و نمایندگی ندارند نمایندگی ایجاد بکنید که خب مراحل خاص خودش رو داره… ازت می خوام نظرتو در مورد این مقاله برای من بنویسی. شاد و پیروز و سربلند باشید

منبع : سایت

یک مرد جذاب چگونه رفتار میکند؟

?? نفر از بهترین نویسندگان تاریخ,

پرفکت مانی چیست؟ چگونه می توان پرفکت مانی خرید؟

توی ,رو ,هارد ,انحصاری ,یک ,ایده ,کسب و ,توی ایران ,ایده انحصاری ,و توی ,یک ایده ,ایده انحصاری داشته ,انحصاری داشته باشید ,حتما بخونید چراکه ,خودمان ایجاد کنیم؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستکش سیلور تاچ | مخصوص گوشی لمسی پایگاه اطلاع رسانى مهدی مددی گرده قیمت طلا و ارز وبلاگ رسمی روستای عبدالرحیم moogesyti کارشناس رسمی دادگستری 96 Lillian's blog cepternhinti ایران نیوز قیمت روز زعفران